Pracownia Artystyczna GeoGut

Amulety, talizmany, biżuteria ezoteryczna, wyroby z kamieni naturalnych.
 
Tworzę amulety i biżuterię wyłącznie z kamieni naturalnych. Swą wiedzę opieram na wykształceniu geologicznym, kursie litoterapii oraz na wieloletniej praktyce.
Najważniejsze  jest dla mnie zadowolenie klientek sięgających po produkty marki  GeoGut.
Dbam o najwyższą jakość wykonania, oryginalność projektów i co najważniejsze dla mnie i klientek - autentyczność kamieni.  Biżuteria to nie tylko elegancki dodatek, ale również energia naturalnych kamieni, która pozwala poczuć bliskość natury.
Tworzę kolekcje  z myślą o wymagających klientkach i nawiązujące do aktualnych trendów w modzie. Wykorzystuję naturalne minerały i kamienie szlachetne.  Wśród kolekcji znajdziesz biżuterię klasyczną, nawiązującą do stylu Dzikiego Zachodu, ezoteryczną, czakralną oraz etniczną. Wykonuję również pełne dobrych energii amulety i talizmany z kamieni.
Moje wyroby znajdziesz w sklepie “Kuźnia Alchemiczna” w Kątach Bystrzyckich koło Lądka - Zdroju oraz na stronie internetowej www.Sklep.GeoGut.pl

Niech magia kamieni towarzyszy Wam na co dzień!!!
Magia kamieni, urok rękodzieła, niepowtarzalności i najwyższy kunszt wykończenia. Polecamy ręcznie robioną biżuterię z kamieni naturalnych - kaboszonów, oczek, kamieni surowych, w posrebrzanej i srebrnej oprawie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz